VEŠTICA IZ PORTOBELA
Šta ti zapravo želiš? Ne možeš želeti samo da voliš jer je to nemoguće. Pa šta onda hoćeš? Pokušaj da izbegneš opasnosti i da se prepustiš radosti, pustolovini da budeš Žena iza slike koja se odražava u ogledalu.
Veštica iz Portobela je povest u više glasova o misterioznoj ženi po menu Atena: o njoj pripovedaju mnogi koji su je dobro poznavali, ili koji je nisu poznavali uopšte. Kao i Alhemičar, ovaj roman je takva vrsta štiva koja će promeniti način na koji čitaoci gledaju na ljubav, strast, radost i žrtvovanje.
„Roman je poruka o kolektivnoj odgovornosti prema prirodi koja priznaje žensku suštinu postanja.
- Barkod9788652120765
- ISBN978-86-521-2076-5
- Broj strana305
- Pismolatinica
- PovezTvrd povez
- Format21 cm
- Godina izdanja2015
- Ko je autor knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- Paulo Koeljo
- O čemu govori knjiga „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- Šta ti zapravo želiš? Ne možeš želeti samo da voliš jer je to nemoguće. Pa šta onda hoćeš? Pokušaj da izbegneš opasnosti i da se prepustiš radosti, pustolovini da budeš Žena iza slike koja se odražava u ogledalu.Veštica iz Portobela je povest u više glasova o misterioznoj ženi po menu Atena: o njoj pripovedaju mnogi koji su je dobro poznavali, ili koji je nisu poznavali uopšte. Kao i Alhemičar, ovaj roman je takva vrsta štiva koja će promeniti način na koji čitaoci gledaju na ljubav, strast, radost i žrtvovanje.„Roman je poruka o kolektivnoj odgovornosti prema prirodi koja priznaje žensku suštinu postanja.
- Koji je žanr knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- Beletristika
- Koji je izdavač knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- Laguna
- Koji je broj strana knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- 305
- Koji je povez knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- Tvrd povez
- Koji je ISBN kod knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- 978-86-521-2076-5
- Koje je pismo knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- latinica
- Koja je godina izdanja knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- 2015
- Da li je knjiga „VEŠTICA IZ PORTOBELA“ trenutno dostupna za kupovinu?
- Ne, knjiga trenutno nije dostupna.
- Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „VEŠTICA IZ PORTOBELA“?
- JEDANAEST MINUTA, STRELAC, ĐAVO I GOSPOĐICA PRIM, PETA GORA – MEK POVEZ, ALEF, RUKOPIS OTKRIVEN U AKRI, PRELJUBA, NAJVIŠI DAR, ANĐEO ČUVAR – MEK POVEZ, NA OBALI REKE PJEDRE SEDELA SAM I PLAKALA, PRIRUČNIK ZA RATNIKA SVETLOSTI, ŠPIJUNKA, HIPI, DNEVNIK JEDNOG ČAROBNJAKA - ILUSTROVANO IZDANJE, ALHEMIČAR, MAKTUB
Kako da kupim?
Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti
do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa
uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će
vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine.
Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Poručite telefonom
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime,
ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Imate pitanje za nas?
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite
prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
U redu je ako se predomislite
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen.
Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku.
Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.


Ostavi komentar