unikat

"Unikat" je remek-delo Milorada Pavića koje će čitaoca odvesti na jedinstveno književno putovanje. Ova neobična ljubavno-detektivska priča predstavlja roman-deltu sa stotinu različitih krajeva, omogućavajući čitaocu da sam izabere svoju ličnu verziju romana. Sa svakim odvajanjem na stotine rukavaca, Pavić vešto gradi intrigantnu strukturu koja čini svaku kopiju knjige jedinstvenim UNIKATOM. Međutim, kao upozorenje stoji da čitanje stotinu završetaka iste knjige može biti izazovno kao i pušenje, pružajući čitaocima nezaboravno iskustvo, ali i podsećajući ih da svaka verzija romana nosi sa sobom svoje posledice. "Unikat" - delo koje će vas osvojiti svojom originalnošću, a svaki čitalac će posedovati svoju jedinstvenu avanturu.

Ušteda 99 rsd (10%)
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Kupujući ovu knjigu, čitalac umesto jednog dobija stotinu krajeva. Ovo je roman-delta, ljubavno-detektvska priča koja se račva na stotinu rukavaca. Svaki čitalac bira svoju ličnu verziju romana i svoj poseban kraj priče. Konačno, svaki ljubitelj knjiga će posedovati UNIKAT.

UPOZORENJE:

Kao što je pušenje loše za tvoje

zdravlje, tako je i sa čitanjem stotinu

završetaka iste knjige.

To je skoro kao da si dobio 100

smrti umesto jedne.

Ostavi komentar

Ocena:

Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.