poslednji trenuci

POSLEDNJI TRENUCI

Ušteda 60 rsd (10%)
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Dramatična priča o životu i smrti, ljubavi i ravnodušnosti, duhovnosti i jednom od najviših osećanja – zahvalnosti.
Majka je na samrti, i njena odrasla deca došla su u rodnu kuću da se oproste od nje. Zaplet nastaje kada majka, okružena svojom decom, napojena njihovom blizinom, živne. Ali, svako od njih ima svoje živote negde drugo, ima svoje obaveze kojima mora da se vrati. I počinje podsvesno da se pita: Kad će majka već jednom da umre?
I ovim, kao i ostalim svojim delima, Valentin Grigorjevič Rasputin poručuje da da su uspeh, društveni status, bogatstvo, ništavni i nevažni ako je čovek zaboravio svoje korene i ako je postao ravnodušan prema bližnjima. I da samo povratak istinskim porodičnim i ljudskim vrednostima, tradiciji, moralu i dugovnosti spasava i samog čoveka, i porodicu, i društvo.Valentin Grigorjevič Rasputin govorio je da je lik majke gradio prema svojoj baki, i isticao da je roman POSLEDNjI TRENUCI njegovo glavno delo.

Ostavi komentar

Ocena:

Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.