košmar

KOŠMAR

Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Peščani čovek uskoro će se vratiti – on nikada ne zaboravlja svoju decu.

Tokom jedne hladne noći na periferiji Stokholma, pronađen je čovek u stanju hipotermije, na ivici smrti. Nakon što je dovezen u bolnicu, otkriveno je da je u pitanju Mikael Koler-Frost, nestao pre trinaest godina i zvanično proglašen mrtvim šest godina kasnije. Svi su bili uvereni da su on i njegova sestra Felicija, inače deca poznatog pisca Rejdara Frosta, žrtve ozloglašenog serijskog ubice Jureka Valtera, koji izdržava kaznu u zatvorskoj psihijatrijskoj ustanovi.

Kada se Mikael probudi u bolnici, policija dolazi do novih saznanja.

Ostavi komentar

Ocena:

Ko je autor knjige „KOŠMAR“?
Laš Kepler
O čemu govori knjiga „KOŠMAR“?
Peščani čovek uskoro će se vratiti – on nikada ne zaboravlja svoju decu.Tokom jedne hladne noći na periferiji Stokholma, pronađen je čovek u stanju hipotermije, na ivici smrti. Nakon što je dovezen u bolnicu, otkriveno je da je u pitanju Mikael Koler-Frost, nestao pre trinaest godina i zvanično proglašen mrtvim šest godina kasnije. Svi su bili uvereni da su on i njegova sestra Felicija, inače deca poznatog pisca Rejdara Frosta, žrtve ozloglašenog serijskog ubice Jureka Valtera, koji izdržava kaznu u zatvorskoj psihijatrijskoj ustanovi.Kada se Mikael probudi u bolnici, policija dolazi do novih saznanja.
Koji je žanr knjige „KOŠMAR“?
Beletristika
Koji je izdavač knjige „KOŠMAR“?
VULKAN IZDAVAŠTVO
Koji je broj strana knjige „KOŠMAR“?
302
Koji je povez knjige „KOŠMAR“?
Broširani povez
Koji je ISBN kod knjige „KOŠMAR“?
978-86-10-02283-4
Koje je pismo knjige „KOŠMAR“?
latinica
Koja je godina izdanja knjige „KOŠMAR“?
2018
Da li je knjiga „KOŠMAR“ trenutno dostupna za kupovinu?
Ne, knjiga trenutno nije dostupna.
Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „KOŠMAR“?
LAZAR, HIPNOTIZER, PAUKOVA MREŽA, ČOVEK IZ OGLEDALA
Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.

Prijavite se za Newsletter