knjiga o japanu

KNJIGA O JAPANU

KNJIGA O JAPANU, Ile Muslulina, prikazuje bezbrojne fenomene Japana i prikazuje jedan sasvim drugačiji svet od onog na koji smo navikli. Ova, jednostavno nazvana, knjiga o Japanu daje sliku Japana sa svim njegovim kontrastima.

Akcija: Izdavač meseca: Tanesi - popust 30%

Tokom maja sve knjige IK Tanesi su na popustu od 30%. Za kupovinu knjiga sa ove akcije u vrednosti preko 1.999 din na poklon dobijate knjigu po izboru: Ispovest maske ili Vita sexualus. NEOPHODNO JE DA U NAPOMENI NAVEDETE KOJU OD OVE DVE KNJIGE ŽELITE NA POKLON. U suprotnom, dobićete knjigu po našem izboru. Na području Srbije dostava je besplatna za poružbine preko 2.999 din.

Ušteda 396 rsd (30%)
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Tele-egzistencija, pomen dušama lutaka, profesionalni rastavljači, matorci za najam, „smetlarske vile“ ? Japan je bogat jedinstvenim kulturnim i društvenim fenomenima koji opčinjavaju, potiču na razmišljanje i, doslovce, proširuju vidike. Knjiga o Japanu predstavlja pogled na svet i način života koji su znatno drugačiji od našeg, otkriva fenomene i događaje koji su malo poznati van Japana, analizira njihove uzroke, debatuje i postavlja pitanja o smislu i pravcu razvoja savremenog visoko-tehnološkog, konzumerskog društva.

Ostavi komentar

Ocena:

Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.