hajde da istražimo ljudsko telo

HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO

Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Kako naše telo funkcioniše?

Otkrijte zabavne činjenice o ljudskom telu u ovoj edukativnoj, divno ilustrovanoj knjizi sa preko 50 prozorčića.

Kako dišemo? Kako funkcionišu naša čula, a kako kosti i mišići?
Da li ste znali da je potrebno oko 10 sekundi da se nakon gutanja hrana spusti u stomak? A da u telu postoji više od 200 kostiju koje zajedno čine skelet? Naučite ove i još mnoge činjenice o svom telu!

Ostavi komentar

Ocena:

Ko je autor knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Autor knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je grupa autora
O čemu govori knjiga „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ govori o: Kako naše telo funkcioniše?Otkrijte zabavne činjenice o ljudskom telu u ovoj edukativnoj, divno ilustrovanoj knjizi sa preko 50 prozorčića.Kako dišemo? Kako funkcionišu naša čula, a kako kosti i mišići?Da li ste znali da je potrebno oko 10 sekundi da se nakon gutanja hrana spusti u stomak? A da u telu postoji više od 200 kostiju koje zajedno čine skelet? Naučite ove i još mnoge činjenice o svom telu!
Koji je žanr knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Žanr knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je Knjige za decu
Koji je izdavač knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Izdavač knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je VULKAN IZDAVAŠTVO
Koji je povez knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Povez knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je Tvrd povez
Koji je ISBN kod knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
ISBN knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je 978-86-10-05023-3
Koje je pismo knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Pismo knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je ćirilica
Koja je godina izdanja knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
Godina izdanja knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ je 2024
Da li je knjiga „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ trenutno dostupna za kupovinu?
Ne, knjiga „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“ trenutno nije dostupna.
Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „HAJDE DA ISTRAŽIMO: LJUDSKO TELO“?
SLAGALICA: ANTOLOGIJA ŠPANSKE PRIČE XX VEKA. T. 1, BAJKE ZA LAKU NOĆ, GOVORI KOJI SU PROMENILI SVET, FRAGMENTA PHILOSOPHICA II, MOJA PRVA KNJIGA SA AKTIVNOSTIMA: FARMA, PEDIJATRIJSKA ANESTEZIOLOGIJA, FANTASTIČNI VODIČ 1 - TANKA LINIJA FANTASTIČNOG, 100 PRVIH REČI: SVET, ZBIRKA ZADATAKA IZ ALGEBRE (I DEO), OD ZNALCA DO GENIJALCA: DINOSAURI, MAMUTI, DODOI I SABLJOZUBI TIGROVI, DOHVATI MESEC, JA SAM MODNA KREATORKA, SRPSKI VOJNIK U PRVOM SVETSKOM RATU: FOTOMONOGRAFIJA, VELIKI SVETSKI MUZEJI - ERMITAŽ, SANKT PETERBURG, MAJSTOR KOJI GRADI SVETOVE I GOSPODARI PRIČAMA, POGODI KO SAM - IGRA PAMĆENJA
Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.

Prijavite se za Newsletter