džinovi, strašila i nešto treće

DŽINOVI, STRAŠILA I NEŠTO TREĆE

Dejan Aleksić u knjizi Džinovi, strašila i Nešto Treće vodi čitaoce kroz tri neobične celine – džinove koji se malo mare za higijenu, strašila čiji je posao da rasteruju štetočine i, na kraju, nešto sasvim, sasvim Treće! Ova duhovita i ritmična zbirka stihova slavi sva trapava i nezgrapna bića koja štrče iz sveta u kom žive. Ako ste spremni za književnu avanturu punu rime i šarma, Džinovi, strašila i Nešto Treće je pravi izbor za vas!

Ušteda 110 rsd (10%)
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Ova se knjiga, cenjeni moji,
Iz tri posebna dela sastoji,
A kad se spoje tri njena dela –
Knjiga, dabome, postane cela.

KAO PRVO, kroz ovu zbirku tumaraju džinovi koje slabo cene jer vazda žive bez higijene. Svi znamo, što se džinova tiče, kako se nose i na šta liče.
KAO DRUGO, tu su i stihovi krotki o biću što stražari na motki. Strašilo se to biće zove: zadaci su mu jasni i prosti – da svakoj letećoj štetočini utera strah u kosti.
KAO TREĆE, ovde konačno stiže, ah kakve sreće, nešto sasvim, sasvim Treće. Jer Treće će vam biti u glavi koliko sutra – možda i pre će. Pojaviće se u svojoj slavi njegova visost Nešto Treće!
Nastavljač najbolje tradicije dečje književnosti Dejan Aleksić posvetio je ovaj duhoviti triptih svim trapavim i nezgrapnim bićima – bićima koja štrče od sveta u kom žive.

Ostavi komentar

Ocena:

Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.