dva carstva

DVA CARSTVA

U romanu "Dva carstva" Branimir Ćosić je želeo da dočara borbu između tela i duše, dobra i zla, materijalnog i duhovnog.

Ušteda 81 rsd (10%)
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Roman "Dva carstva" objavljen je 1928. kada je pisac imao samo 25 godina. Kako bi što bolje dočarao tu borbu tela i duše, materijalnog i duhovnog, dobra i zla, Ćosić se posebno udubljivao u klasike Stendala (Crveno i crno) i Dostojevskog (Braća Karamazovi, Zločin i kazna, Poniženi i uvređeni). Ideal dobrog i plemenitog u ovom romanu uspeva da pobedi nisko i materijalno i zlo.

Ostavi komentar

Ocena:

Ko je autor knjige „DVA CARSTVA“?
Branimir Ćosić
O čemu govori knjiga „DVA CARSTVA“?
U romanu "Dva carstva" Branimir Ćosić je želeo da dočara borbu između tela i duše, dobra i zla, materijalnog i duhovnog.
Koji je žanr knjige „DVA CARSTVA“?
Beletristika
Koji je izdavač knjige „DVA CARSTVA“?
PortaLibris
Koji je povez knjige „DVA CARSTVA“?
Broširani povez
Koji je ISBN kod knjige „DVA CARSTVA“?
978-86-7818-247-1
Koje je pismo knjige „DVA CARSTVA“?
ćirilica
Koja je godina izdanja knjige „DVA CARSTVA“?
2017
Da li je knjiga „DVA CARSTVA“ trenutno dostupna za kupovinu?
Da, knjiga je trenutno dostupna.
Koja je cena knjige „DVA CARSTVA“?
Cena knjige je 733 rsd
Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „DVA CARSTVA“?
POKOŠENO POLJE, DESET PISACA - DESET RAZGOVORA, KAO PROTEKLE VODE, EGIPĆANKA; I PRIČE O BOŠKOVIĆU, VRZINO KOLO, POKOŠENO POLJE
Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.

Prijavite se za Newsletter