dan kada je mijatović pogodio prečku

DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU

Ušteda 105 rsd (15%)
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Holivudska priča.
Upoznajte Džonija Fejvorita. Lako se pamti.
Dorćolac, navijač Rada i fan boksa koji u Los Anđelesu živi svoj američki san.
Našao je posao u firmi za obezbeđenje noćnih klubova. Noću je dvostruko bolja lova, a trostruko plaćena satnica ako se prolazi kroz „ugrožena“ područja šire okoline grada.
A nije se umrtvio, postao džangrizav, nisu mu svetla Holivuda udarila u glavu. I dalje mu se jure ribe, izlazi, sluša nova dobra muzika.
I uvek mu oči zasuze kad pogleda penal Mijatovića i tu prečku.

Ostavi komentar

Ocena:

Ko je autor knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Autor knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je Radovan Nastić
O čemu govori knjiga „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ govori o: Holivudska priča.Upoznajte Džonija Fejvorita. Lako se pamti.Dorćolac, navijač Rada i fan boksa koji u Los Anđelesu živi svoj američki san.Našao je posao u firmi za obezbeđenje noćnih klubova. Noću je dvostruko bolja lova, a trostruko plaćena satnica ako se prolazi kroz „ugrožena“ područja šire okoline grada.A nije se umrtvio, postao džangrizav, nisu mu svetla Holivuda udarila u glavu. I dalje mu se jure ribe, izlazi, sluša nova dobra muzika.I uvek mu oči zasuze kad pogleda penal Mijatovića i tu prečku.
Koji je žanr knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Žanr knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je Beletristika
Koji je izdavač knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Izdavač knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je Laguna
Koji je povez knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Povez knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je Broširani povez
Koji je ISBN kod knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
ISBN knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je 978-86-521-2683-5
Koje je pismo knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Pismo knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je latinica
Koja je godina izdanja knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Godina izdanja knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je 2018
Da li je knjiga „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ trenutno dostupna za kupovinu?
Da, knjiga „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je trenutno dostupna.
Koja je cena knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Cena knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ je 594 rsd
Gde može da se kupi knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
Knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ može da se kupi online preko stranice knjižare Makart.rs: www.makart.rs/knjige/knjiga-dan-kada-je-mijatovic-pogodio-precku-radovan-nastic-21406
Knjigu „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“ možete potražiti i u našoj knjižari: Makart store
Čumićevo sokače, lokal 19, Beograd
Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „DAN KADA JE MIJATOVIĆ POGODIO PREČKU“?
REJČEL, LJUBAVNA PRIČA, I NAPRAVIM SE DA JE SVE U REDU, TRI DANA U KINŠASI, SVAKI PAS IMA SVOJ DAN, NIŽE NEGO LJUDSKI
Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.

Prijavite se za Newsletter