bela princeza

BELA PRINCEZA

Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Elizabeta od Jorka žali za svojim ljubavnikom Ričardom III pošto ga je u bici na Bosvortskom polju ubio njegov lankasterski suparnik Henri Tjudor. Čim se domogao krune, Henri je učvrstio svoj položaj zatraživši Elizabetinu ruku.

Dok Elizabeta poslušno rađa tjudorskog sina naslednika i trpi muževljevu sumnjičavost prema svojim jorškim rođacima, njena majka Elizabeta Vudvil kuje osvetničke planove. Koristeći svoje jorške veze, ona potajno podržava ustanak protiv Henrija.

Kad sazna za zaveru, Henri baca svoju taštu u zatočeništvo i pokušava da uhvati vođu pobune – koga on naziva „dečakom“ – čije pristalice tvrde da je on istinski jorški naslednik.

Ostavi komentar

Ocena:

Ko je autor knjige „BELA PRINCEZA“?
Filipa Gregori
O čemu govori knjiga „BELA PRINCEZA“?
Elizabeta od Jorka žali za svojim ljubavnikom Ričardom III pošto ga je u bici na Bosvortskom polju ubio njegov lankasterski suparnik Henri Tjudor. Čim se domogao krune, Henri je učvrstio svoj položaj zatraživši Elizabetinu ruku.Dok Elizabeta poslušno rađa tjudorskog sina naslednika i trpi muževljevu sumnjičavost prema svojim jorškim rođacima, njena majka Elizabeta Vudvil kuje osvetničke planove. Koristeći svoje jorške veze, ona potajno podržava ustanak protiv Henrija.Kad sazna za zaveru, Henri baca svoju taštu u zatočeništvo i pokušava da uhvati vođu pobune – koga on naziva „dečakom“ – čije pristalice tvrde da je on istinski jorški naslednik.
Koji je žanr knjige „BELA PRINCEZA“?
Beletristika
Koji je izdavač knjige „BELA PRINCEZA“?
Laguna
Koji je broj strana knjige „BELA PRINCEZA“?
589
Koji je povez knjige „BELA PRINCEZA“?
Broširani povez
Koji je ISBN kod knjige „BELA PRINCEZA“?
978-86-521-2039-0
Koje je pismo knjige „BELA PRINCEZA“?
latinica
Koja je godina izdanja knjige „BELA PRINCEZA“?
2015
Da li je knjiga „BELA PRINCEZA“ trenutno dostupna za kupovinu?
Ne, knjiga trenutno nije dostupna.
Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „BELA PRINCEZA“?
POSLEDNJI TJUDOR, UKROĆENA KRALJICA
Ukoliko poručujete preko sajta, ubacite željeni naslov u korpu, a potom pratite korake koji će vas odvesti do kraja kupovine. Da bi kupovina bila uspešna, treba da, na samom kraju, štiklirate kućicu “slažem se sa uslovima kupovine”. Ukoliko ste, prilkom popunjavanja podataka, uneli ispravnu mejl adresu, stići će vam potvrda kupovine sa brojem porudžbine. Ukoliko se ne snalazite, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Ukoloiko ne poručujete preko sajta, već porukom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem. Poruka ili mejl koji nam šaljete treba da sadrži: tačan naslov knjige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ime i prezime, ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona.
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.) ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nam poslati mejl na sajt@makart.rs Odgovorićemo vam u najkraćem roku.
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.

Prijavite se za Newsletter